Specialista na stěhování lékařských přístrojů
Máte pronajatou soukromou ordinaci a naskytla se vám příležitost přestěhovat ji do nově vznikající soukromé kliniky. Zde vám nabízejí výhodnější pronájem a současně na klinice bude možné využívat další přístroje, které vám usnadní diagnostikování některých druhů onemocnění. To je velká výhoda, protože si nemůžete dovolit je zakoupit a posílat pacienty na další vyšetření do jiných zdravotnických zařízení vám kazí prestiž. Abyste nepřicházeli kvůli stěhování o svoje příjmy, bylo by nejefektivnější provést stěhování o víkendu, kdy je běžně ordinace zavřená.

Pracovníci mají dlouholetou praxi a bohaté zkušenosti

Přístroje, které v současnosti v ordinaci máte, ale sami nepřestěhujete, jsou těžké a současně citlivé na nárazy při převozech. Ani jejich hodnota není zanedbatelná, proto stěhování nemůžete svěřit komukoli. Svěřit stěhování odborníkům by pro vás bylo to nejlepší řešení. Jak ale vybrat z široké nabídky v Brně tu nejlepší firmu?

Na stěhování lékařských přístrojů se dlouhou řadu let specializuje společnost Stěhování Brno. Svoje služby poskytuje o víkendech i svátcích a poradí si jak se stěhováním menších přístrojů, tak i se stěhováním přístrojů těžkých. Společnost spolupracuje s dodavateli lékařských přístrojů, s nemocnicemi, univerzitami a výzkumnými ústavy, proto mají její pracovníci se stěhováním bohaté zkušenosti. Pro stěhování vyberou ten nejvhodnější automobil, v nabídce mají jak menší dodávky, tak větší nákladní automobily. Díky dostatečně široké nabídce vozidel zvolí vždy to nejvhodnější a nemusíte tak platit pronájem zbytečně velkého vozu. Ke stěhování je možné využít i autojeřáb, auto s rukou nebo vysokozdvižný vozík a to jak v Brně a jeho okolí, tak v Praze (díky spolupráci s partnerskou firmou Levné stěhování Praha). Společnost Stěhování Brno vždy pečlivě zajistí přístroje před jejich přepravou, aby nedošlo k jejich poškození. Společnost má sjednané dostatečné pojištění pro případ vzniku škody při stěhování, v případě nutnosti je možné přepravu připojistit na dostatečně vysokou částku.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!